Prawidłowe ustawianie czujnika w drukarce29.06.2016

Poniżej przygotowaliśmy materiały, które pomogą w prawidłowym ustawieniu czujnika etykiet. Read More »

Samodzielne wykonanie kodu EAN 1308.12.2014

Co zrobić, kiedy mamy potrzebę zaprojektowania w wysokiej jakości kodu EAN-13? W tym krótkim poradniku pokażemy, jak tego dokonać oraz bez dodatkowej wiedzy oraz minimalnym kosztem kosztem. Read More »

Kurs NiceLabel 04 - baza danych i inkrementacja06.09.2013

Zapraszamy Państwa na czwartą część kursu aplikacji NiceLabel służącej do projektowania etykiet z kodami kreskowymi. W tej części kursu zapoznajemy się z importowaniem bazy danych (tabeli z arkusza kalkulacyjnego) do programu oraz przyjrzymy się opcji inkrementacji, czyli automatycznego podnoszenia wartości numeru, znajdującego się na etykiecie. Aby przejść do większego odtwarzacza proszę kliknąć poniżej opcję "Czytaj dalej". Read More »

Kurs NiceLabel 03 - Manipulacja obiektami02.09.2013

Zapraszamy Państwa na trzecią część kursu aplikacji NiceLabel służącej do projektowania etykiet z kodami kreskowymi. W tej części kursu zapoznajemy się z narzędziami ułatwiającymi manipulację obiektami, takimi jak linie prowadzące, zaawansowane rozmieszczenie, wyrównianie względem etykiety i poszczególnych elementów, grupowanie, hierarchia oraz obrót etykiety. Aby przejść do większego odtwarzacza proszę kliknąć poniżej opcję "Czytaj dalej". Read More »

Kurs NiceLabel 02 - interface i narzędzia20.08.2013

Zapraszamy Państwa na drugą część kursu aplikacji NiceLabel służącej do projektowania etykiet z kodami kreskowymi. W tej części kursu zapoznajemy się z interfejsem oraz przeglądamy dostępne narzędzia ułatwiające i przyśpieszające pracę nad etykietami. Aby przejść do większego odtwarzacza proszę kliknąć poniżej opcję "Czytaj dalej". Read More »

Kurs NiceLabel 01 - Tworzenie etykiety: podstawy20.08.2013

Zapraszamy na pierwszą cześć kursu aplikacji Nice Label. W tej cześci przygotujemy
pierwszą, prostą etykietę z kodem kreskowym. W celu zobaczenia efektu pracy niezbędne będzie posiadania drukarki kodów kreskowych ( np. Zebra Z4M ). Życzymy owocnej nauki! 
Aby zobaczyć większy odtwarzacz kliknij poniżej w opcję "Czytaj dalej". Read More »
companies.jpg