Zlecenia
na skalę europejską
Korzystne
rabaty
Certyfikaty
ISO
Gwarancja
jakości
Lata
doświadczenia
Kompetentny
serwis
Wysoka
terminowość
Współpraca
z liderami branży

Profil

Główną działalnością firmy jest produkcja etykiet  oraz sprzedaż i obsługa serwisowa drukarek termotransferowych i termicznych. Produkujemy zarówno etykiety termiczne, samoprzylepne białe, kolorowe, w każdym rozmiarze i kształcie. Wytwarzamy również  etykiety specjalne np. pętelki ogrodnicze, strzałki ogrodnicze, przywieszki, kartoniki, plomby gwarancyjne, tabliczki znamionowe i wiele innych. Jesteśmy dostawcą materiałów eksploatacyjnych oraz części do każdej drukarki etykiet, m.in. kalki/ folie barwiące, głowice, wałki itp. Wykonujemy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne, szkolenia na miejscu (w siedzibie firmy) lub w terenie. Zajmujemy się sprzedażą czytników kodów kreskowych, aplikatorów, kolektorów danych, systemów identyfikacji i kontroli dostępu, opartymi na kartach plastikowych, kodach kreskowych i RFID. Gwarantujemy regularne i terminowe dostawy.

Posiadany Certyfikat spełnienia normy ISO 9001:2008  w zakresie: dostawa, serwis, obsługa i doradztwo w zakresie kompleksowych systemów logistycznych. 
 

O nas

Cechą charakterystyczną naszej firmy jest przede wszystkim bogate doświadczenie w swojej branży - działamy od 1998 roku. Tworzymy zintegrowany i świetnie rozumiejący się zespół. Historia Nticompany to historia każdego z nas. Solidaryzujemy się w przekonaniu że praca zespołowa jest kluczem do osiągania najwyższych celów. Zawsze możemy na siebie wzajemnie liczyć - nawet w sytuacjach nietypowych... nawet w sytuacjach nie związanych z pracą.
companies.jpg