Kod kreskowy pomoże ci wstać rano z łóżka01.02.2016

Zdarza wam się zaspać do pracy? Jeśli tak, to również w tej kwestii kod kreskowy może przyjść z pomocą. Barcode Alarm Clock to aplikacja, która pozwala wyłączyć ustawiony wieczorem budzik poprzez zeskanowanie kodu kreskowego pasty do zębów w swojej łazience. Bez tej czynności aplikacja nie wyłączy budzika. No, a skoro już będziemy w łazience to dużo łatwiej będzie nam zacząć dzień. Read More »

Kod kreskowy w krwiodawstwie25.01.2016

Kody kreskowe dotarły równie do stacji krwiodastwa i krwiolecznictwa. To dzięki specjalistycznym etykietom oraz skanerom do kodów kreskowych ryzyko omyłkowego oznaczenia pobranej krwi od dawcy jest zminimalizowane.

Read More »

A może tak bez kleju…19.01.2016

Wiele słyszeliśmy o etykietach, zwykle kojarzy ona się nam z papierem lub folią z klejem. Jednak istnieje grupa etykiet, o której nie każdy słyszał, są to etykiety/przywieszki bezklejowe. Read More »

Etykiety logistyczne w magazynie19.01.2016

Etykieta logistyczna jest jednym z podstawowych narzędzi stosowanych do oznaczania i monitorowania przepływu ładunków - jednostek transportowych. Identyfikacja jednostek logistycznych za pomocą etykiety logistycznej jest obecnie coraz bardziej rozpowszechnioną formą znakowania jednostek logistycznych szczególnie wśród producentów i dostawców produktów do sieci handlowych w Polsce. Read More »

Barcode World07.01.2016

Zapraszamy do obejrzenia przygotowanej przez nas animacji - Barcode World. Read More »

Na te najpiękniejsze święta21.12.2015

Dla wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Read More »

Termoformowanie14.12.2015

Termoformowanie to proces kształtowania plastiku za pomocą temperatury oraz próżni, jest wykorzystywany w prawie każdej gałęzi przemysłu: od ogrodnictwa, AGD,  przemysł opakowaniowy,itp. Read More »

Pola - aplikacja sprawdzająca pochodzenie produktu07.12.2015

W czasach, kiedy trudno ocenić, czy produkt, który kupujemy jest wyprodukowany w Polsce lub czy kapitał pochodzi z naszego kraju (nie wszystkie marki są tak ewidentne, jak Adidas czy Coca-cola). W takich przypadkach z pomocą przychodzi nam nowa technologia. Na rynku miała premierę aplikacja do skanowania kodów kreskowych, która podpowie nam, skąd pochodzi kupowana przez nas rzecz. Read More »

Tanie drukowanie27.11.2015

Czy etykiety z kodem kreskowym kolorowe zawsze muszą być drukowane w tysiącach sztuk? Czy istnieje technologia, która pozwala drukować etykiety w mniejszej ilości przy jednoczesnym zachowaniu jakości etykiety i niewygórowanej cenie?? Read More »

Hot stamping, czyli tłoczenie"na gorąco"18.11.2015

Flexografia jak i poligrafia stosuje różne technologie druku, jedną z nich jest hot stamping, jest to specjalna technika druku, która przewiduje użycie specjalnych matryc oraz specjalnej folii. Materiał zbudowany jes z 3 części: lakieru , klejącej i rozdzielającej. Read More »
companies.jpg