Czytaj etykietę, może to wpłynąć na twoje zdrowie15.11.2016

Etykiety wbrew pozorom mają kilka zastosowań. Owszek, służą uatrakcyjnieniu opakowania, pozwalają zczytać nadrukowany kod kreskowy, ale kwestią z punktu widzenia naszego zdrowia najważniejszą informacją na etykiecie jest skład produktu.

S.P. Read More »

Deklaracja ROHS ?? A co to takiego ??28.10.2016

Celem tej deklaracji było i jest zmniejszenie ilości niebezpiecznych substancji które przenikają do środowiska z odpadów elektronicznych i elektrycznych.

Ł.SZ. Read More »

Etykieta samoprzylepna drukowana na arkuszu.21.10.2016

Mówiąc etykieta samoprzylepna, myślisz: etykieta na roli do zadruku :) Na szczęście nie jesteśmy ograniczeni do etykiet na roli, nasza firma w tym zakresie ma również etykiety samoprzylepne w postaci Arkuszy do drukarek laserowych oraz atramentowych...

M.K. Read More »

Packaging: Marketing & Technology 201610.10.2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych klientów do odwiedzenia w dniu 14 października Warszawy i uczestnictwa w drugiej już edycji konferencji Packaging: Marketing & Technology.

B.B. Read More »

NiceLabel 201704.10.2016

Początkiem sierpnia została wydana najnowsza wersja jednego z najlepszych programów do projektowania etykiet NiceLabel oznaczona numerkiem 2017. Pierwszą najbardziej rzucającą się w oczy zmianą jest wprowadzenie znanych z pakietu Office interface'u "wstążkowego".

S.P. Read More »

Taropak29.09.2016

Najważniejszą imprezą w Polsce dla flexografi, poligrafi, logistyki oraz pokrewnych są targi które odbywają się w Poznaniu - Taropak oraz Logipak.

Ł.SZ. Read More »

Kod QR w Księdze Rekordów Guinne16.09.2016

Na niecodzienny pomysł wykorzystania możliwości QQ kodów wpadła jedna z Kanadyjskicj rodzin. Otóż do promocji swojego biznesu - parku rozrywki. Postanowili „wyhodować” kod dwuwymiarowy QR na polu kukurydzy.

M.K. Read More »

Rozdzielczość głowic drukarek.08.08.2016

Kupują drukarkę termotransferową wielu z nas zastanawia się po co podawany jest parametr rozdzielczości (DPI)do druku etykiet, dlaczego mamy wybór? Otóż określenie DPI to nic innego jak liczba punktów, kropek na cal, które decydują o jakości wydruku. Read More »

Co to jest REACH ?01.08.2016

Co raz więcej klientów zakupujących u Nas etykiety, wymaga od Naszej firmy Deklaracji REACH. Większość z nas pewnie nie wie co to jest za skrót i z czym to się je i do czego służy.
A więc REACH ( ang. Registration, Evaluation and Authorisation of Chemicals) i zgodnie z rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1907/2006 jest to regulacja zastosowania chemikaliów poprzez ich ocenę i rejestrację a także w wyjątkowych sytuacjach udzielenie zezwoleń i wprowadzenie ograniczeń obrotu.

Ł.SZ. Read More »

Można prościej.01.08.2016

Bierzemy rolkę etykiet, odklejamy jedną i naklejamy na docelowy produkt.
Następnie kolejna etykietka i kolejna.

B.B. Read More »
companies.jpg