Gardenia 201708.05.2017

W dniach 2- 4 marca w Poznań należał do ludzi zamiłowanych w zieleni. W tych dniach odbyły się największe w naszym kraju targi ogrodnicze - Gardenia 2017. W targach tych jak co roku uczestniczyli również przedstawiciele firmy NTI Company która to zaopatruje grono producentów różnych roślin w etykiety do ich oznaczania.

Ł.SZ. Read More »

9 Międzynarodowe Targi Opakowań – Packaging Innovations03.04.2017

Wszystkich zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i trendami w temacie opakowań serdecznie zapraszamy na 9 Międzynarodowe Targi Opakowań – Packaging Innovations - EXPO XXI w Warszawie. Event odbywa się w dniach 4-5 kwietnia 2017r. Na targach odbędą się liczne konferencje oraz prezentacje i warsztaty dotyczące szeroko pojętej tematyki opakowań.
S.P. Read More »

Targi w Dubaju22.03.2017

Jako, że wiosna za pasem, tak więc szykujemy się do rozpoczęcia sezonu ogrodniczego.
W związku z tym serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach w Dubaju w dniach 10-12 kwietnia
B.B. Read More »

Etykiety typu Sandwich16.02.2017

Gdy wysyłamy list na poczcie, gdy dajemy próbki krwi do analizy, gdy uczestniczymy w akcjach promocyjny… Mamy bardzo często do czynienia z etykietami typu Sandwich tj. etykieta która ma podwójnie klejony podkład tak aby można było etykietę przenieść z przyklejonej powierzchni.  Read More »

Trzy główne systemy określania barw06.02.2017

Śliwkowy czy może łososiowy? Drukarnie nie mogą sobie pozwolić na tak nieprecyzyjne nazywanie kolorów. Dlatego też przy projektowaniu dla klienta etykiet, korzystamy z trzech głównych systemów określania barw.

B.B. Read More »

GTIN – Globalny Numer Jednostki Handlowej23.01.2017

W tym roku Polska dołącza do uruchomionego przez firmę Google ogólnoświatowego projektu, w ramach którego od 14 lutego 2017r. każdy produkt umieszczany w katalogu Google Shopping musi być obowiązkowo oznaczony numerem GTIN. Jeśli produkt nie spełni tej normy będzie mógł być usunięty z katalogu.

S.P. Read More »

IMDS12.01.2017

Przemysł samochodowy zaangażował się w regulację europejską o starych samochodach i stworzył system o nazwie IMDS czyli Międzynarodowy System Materiałowy Baz Danych.

Ł.SZ. Read More »

PPAP a co to takiego ??16.12.2016

PPAP to specyfikacje, dowody które dostawca komponentu musi dostarczyć swojemu klientowi celem zrozumienia przez dostawcę że wszelkie wymagania zawarte w specyfikacji będą zawarte w procesie produkcyjnym na nie zmienionym poziomie. Do najważniejszych dokumentów w PPAP jest Gwarancja Przedłożonej Części PSW.

Ł.SZ. Read More »

Ile to kosztuje?15.12.2016

Cena etykiet jest warunkowana wieloma czynnikami.Każdy z nich, w mniejszy czy większy sposób wpływa na finalny koszt, znaczenie ma także ich wzajemna konfiguracja.

B.B. Read More »

Promieniowanie UV a etykiety.30.11.2016

Etykiety wykonane z materiałów takich jak PE czy PP sąnarażone na działanie różnych czynników atmosferycznych, a w nich najgroźniejszym jest promieniowanie słoneczne UV. Promieniowanie Ultrafioletowe (UV) to promieniowanie elektromagnetyczne o falach krótszych niż światło widzialne.

M.K. Read More »
companies.jpg