Wakacyjne leniuchowanie12.07.2013

Wszystkim szcześliwcom, których nie omija upragniony urlop zespół NTI życzy udanego wypoczynku w lasach, nad morzami, albo pod namiotami - wszędzie tam, gdzie szcześliwie naładujecie swoje akumulatory na następny rok.

Przygotowaliśmy też garść porad dla nowicjuszy w braniu urlopu: Read More »

Nowa strona22.06.2013

Teraz już nie tylko słychać, ale też widać: witamy na nowej stronie! Cała ekipa NTI została zaangażowana w proces twórczy, co przyniosło wymierny efekt w postaci miłej dla oka, merytorycznej i kompletnej strony www. Mamy nadzieję, że nasi klienci znajdą w niej źródło wiedzy i pomocy, która przełoży się na jeszcze efektywniejszą współpracę. Read More »

Targi POLIGRAFIA16.05.2013

W dniach 21-24 maja 2013  odbędzie się zjazd branży poligraficznej - targi POLIGRAFIA. W ramach tych targów zobaczymy najnowsze rozwiązania i technologie z ogólnie pojętego tematu druku. Przegląd najnowszych technologii, trendów i nowości produktowych na rynku poligraficznym znajdzie się  z pewnością w centrum zainteresowania profesjonalnych zwiedzających. Zgodnie z oficjalną stroną tematyka będzie podzielona na poszczególne działy:
- PreMedia
- Printing
- Digital Printing
- Post Press
- Visual Communication


Targi obfitowac będą w różnego rodzaju elementy naukowo-szkoleniowe, a podczas uroczystej Gali Nagród wręczone zostaną - przyznawane najlepszym produktom - Złote Medale.
Serdecznie zapraszamy. Read More »

Rozszerzenie działalności firmy NTIPS na szkółki ogrodnicze11.04.2013

Kwiecień w NTIPS jest pod znakiem ogrodnictwa - ogrodnicy i szkółkarze mają pełne ręce roboty, więc postanowiliśmy ulżyć im trochę w ich ciężkiej pracy i wprowadziliśmy do naszej oferty etykiety i tabliczki dedykowane specjalnie dla tej branży. Odporne mechanicznie i na warunki pogodowe, etykiety od nas są niezastąpionym elementem efektywnej pracy. Read More »

Otwarcie studia graficznego DTP w NTIPS01.03.2013

Miło nam poinformować, że od marca NTIPS oferuje wszelkiego rodzaju usługi graficzno-poligraficzne. Cała oferta obejmuje projektowanie materiałów przeznaczonych do druku, materiały do publikacji w internecie, animacje 2D/3D (np. czołówki do materiałów video), projekty aplikacji desktopowych i mobilnych,

Cechuje nas przede wszystkim wysoka jakość, terminowość, konkurencyjny cennik oraz każdorazowe indywidualne podejście do klienta. Read More »

NTIPS sponsorem TS Podbeskidzie13.02.2013

NTIPS dumnie został sponsorem klubu TS Podbeskidzie. Cieszymy się, że możemy wspólnie uczestniczyć w meczach i treningach oraz wspomagać chłopaków na murawie i poza nią. Read More »

Premiera nowej drukarki Zebra ZT 220 oraz ZT 23030.01.2013

Niedawno premierę miały dwie drukarki z serii ZT2xx - ZT220 oraz ZT230. Obie są wynikiem wnikliwych konsultacji z klientami i stanowią bardzo dobrze przemyślane konstrukcje, których rezultaty i rozwiązania techniczne są dostępne w drukarkach z dużo wyższej półki cenowej.

Drukarki są kompatybilne ze starszymi modelami Stripe oraz S4M, co zdecydowanie ułatwia instalację na dotychczasowym stanowisku. Kompaktowa obudowa oraz wymiana materiałów eksploatacyjnych z bocznej części urządzenia czynią te modele bardzo wygodnymi w użytkowaniu. Read More »

Karting w NTI09.01.2013

Potwierdził się to, co było wiadome od początku - jesteśmy szybcy i skuteczni we wszystkim, co robimy. Do szybkości drukowania etykiet dołączyła hiperprędkość, rozwijana na torze kartingowym. Nie oszczędzaliśmy ani siebie, ani kartów, ale warto było - dobra zabawa to podstawa. Read More »
companies.jpg