Kod kreskowy10.09.2013

 Krążący w ramach żartu w sieci „Kot kreskowy” jest zabawną wariacją kodu kreskowego, ale wizja znakowania ludzi kodami kreskowymi jest, co najmniej przerażająca. Kod kreskowy kojarzy się wszystkim ze znakowaniem produktów, niekoniecznie jednostek ludzkich. Read More »

Etykiety do win05.09.2013

Od czasów pierwszych butelkowanych win ich etykiety przeszły prawdziwą rewolucję. Pierwsze etykiety były przywiązywane sznurkiem na szyjkach butelek. Następnie wprowadzono etykiety klejone. Wraz z rozwojem druku odchodzono od tworzenia ich ręcznie, a w połowie XIX wieku pojawiły się pierwsze drukowane etykiety kolorowe. Read More »

Kurs NiceLabel03.09.2013

Dziś pierwszy dzień szkoły i z racji wzmożonej chęci do nauki zapraszamy do działu PORADY SERWISOWE, gdzie można już znaleźć kurs obsługi programu NiceLabel. Read More »

Wakacyjne leniuchowanie12.07.2013

Wszystkim szcześliwcom, których nie omija upragniony urlop zespół NTI życzy udanego wypoczynku w lasach, nad morzami, albo pod namiotami - wszędzie tam, gdzie szcześliwie naładujecie swoje akumulatory na następny rok.

Przygotowaliśmy też garść porad dla nowicjuszy w braniu urlopu: Read More »

Nowa strona22.06.2013

Teraz już nie tylko słychać, ale też widać: witamy na nowej stronie! Cała ekipa NTI została zaangażowana w proces twórczy, co przyniosło wymierny efekt w postaci miłej dla oka, merytorycznej i kompletnej strony www. Mamy nadzieję, że nasi klienci znajdą w niej źródło wiedzy i pomocy, która przełoży się na jeszcze efektywniejszą współpracę. Read More »

Targi POLIGRAFIA16.05.2013

W dniach 21-24 maja 2013  odbędzie się zjazd branży poligraficznej - targi POLIGRAFIA. W ramach tych targów zobaczymy najnowsze rozwiązania i technologie z ogólnie pojętego tematu druku. Przegląd najnowszych technologii, trendów i nowości produktowych na rynku poligraficznym znajdzie się  z pewnością w centrum zainteresowania profesjonalnych zwiedzających. Zgodnie z oficjalną stroną tematyka będzie podzielona na poszczególne działy:
- PreMedia
- Printing
- Digital Printing
- Post Press
- Visual Communication


Targi obfitowac będą w różnego rodzaju elementy naukowo-szkoleniowe, a podczas uroczystej Gali Nagród wręczone zostaną - przyznawane najlepszym produktom - Złote Medale.
Serdecznie zapraszamy. Read More »

Rozszerzenie działalności firmy NTIPS na szkółki ogrodnicze11.04.2013

Kwiecień w NTIPS jest pod znakiem ogrodnictwa - ogrodnicy i szkółkarze mają pełne ręce roboty, więc postanowiliśmy ulżyć im trochę w ich ciężkiej pracy i wprowadziliśmy do naszej oferty etykiety i tabliczki dedykowane specjalnie dla tej branży. Odporne mechanicznie i na warunki pogodowe, etykiety od nas są niezastąpionym elementem efektywnej pracy. Read More »

Otwarcie studia graficznego DTP w NTIPS01.03.2013

Miło nam poinformować, że od marca NTIPS oferuje wszelkiego rodzaju usługi graficzno-poligraficzne. Cała oferta obejmuje projektowanie materiałów przeznaczonych do druku, materiały do publikacji w internecie, animacje 2D/3D (np. czołówki do materiałów video), projekty aplikacji desktopowych i mobilnych,

Cechuje nas przede wszystkim wysoka jakość, terminowość, konkurencyjny cennik oraz każdorazowe indywidualne podejście do klienta. Read More »

NTIPS sponsorem TS Podbeskidzie13.02.2013

NTIPS dumnie został sponsorem klubu TS Podbeskidzie. Cieszymy się, że możemy wspólnie uczestniczyć w meczach i treningach oraz wspomagać chłopaków na murawie i poza nią. Read More »

Premiera nowej drukarki Zebra ZT 220 oraz ZT 23030.01.2013

Niedawno premierę miały dwie drukarki z serii ZT2xx - ZT220 oraz ZT230. Obie są wynikiem wnikliwych konsultacji z klientami i stanowią bardzo dobrze przemyślane konstrukcje, których rezultaty i rozwiązania techniczne są dostępne w drukarkach z dużo wyższej półki cenowej.

Drukarki są kompatybilne ze starszymi modelami Stripe oraz S4M, co zdecydowanie ułatwia instalację na dotychczasowym stanowisku. Kompaktowa obudowa oraz wymiana materiałów eksploatacyjnych z bocznej części urządzenia czynią te modele bardzo wygodnymi w użytkowaniu. Read More »
companies.jpg