Wysoka jakość etykiet16.10.2014

Etykiety są ważne. Informują nas o istotnych danych o produkcie, takich jak cechy produktu, producencie, dacie ważności czy cenie – są to informacje, które są nam potrzebne do podjęcia decyzji o tym, czy decydujemy się na zakup, czy też nie. Read More »

Taśmy ostrzegawcze18.08.2014

Sierpień to często czas przestojów w dużych fabrykach, pozwalających na sprawdzenie stanu maszyn i wprowadzenie koniecznych modyfikacji. Warto wykorzystać ten moment i zadbać o bezpieczeństwo wszystkich pracujących na hali i odwiedzających ją. Read More »

Amazon Dash - zakupowa rewolucja w domu.02.07.2014

Z pewnością wielu z nas miało podobną sytuację, kiedy wracając ze sklepu do domu orientowaliśmy się, że nie kupiliśmy ważnej rzeczy, bo nie zapisaliśmy jej od razu na liście zakupów. Wygląda na to, że ta sytuacja nie jest rzadko spotykanym problemem, ponieważ za jego rozwiązanie postanowił wziąć się amerykański Amazon. Read More »

Etykiety zabezpieczające07.03.2014

W dzisiejszych czasach w biznesie szczególną rolę pełni bezpieczeństwo i pewność otrzymanego produktu. Czy jest to zakład produkcyjny czy przedsiębiorstwo usługowe, pojawia się problem zabezpieczania produktu i zapewnienia o jego oryginalności i nienaruszeniu. W tego typu działaniach najlepiej sprawdzają się etykiety zabezpieczające. Read More »

Karty plastikowe w praktyce20.01.2014

Karty plastikowe wykorzystywane są obecnie tak powszechnie, że nie budzą już niczyjego zdziwienia. Służą, jako wizytówki, stanowią ważny element programów lojalnościowych, są środkiem płatniczym, służą też identyfikacji osób, zastąpiły z powodzeniem klucze. Read More »

Etykiety ogrodnicze20.01.2014

Potrzebę i chęć zostania amatorem-ogrodnikiem można zacząć odczuwać w każdym wieku. Kopanie, sadzenie, pielenie i podlewanie mogą stać się doskonałym sposobem na stres i pośpiech w życiu codziennym. Rośliny lubią ludzi cierpliwych. Wystarczy podstawowa wiedza, bo sama branża ogrodnicza ułatwia zadanie potencjalnemu ogrodnikowi. Ma on do dyspozycji setki poradników, a ci mniej głodni wiedzy znajdą podstawowe informacje na etykietach ogrodniczych. Read More »

Zakupy za pomocą smartfona?20.01.2014

Czy można umieścić supermarket Tesco w ciasnych korytarzach metra nie zajmując powierzchni, przeznaczonej na ogromną ilość produktów? Read More »

Wszystkiego najlepszego!23.12.2013

Zdrowych, wesołych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia, ciut śniegu, deko mrozu, wymarzonego prezentu pod choinką i kolędników jak malowanie - życzy cały zespół NTI! Read More »

QR vs IR07.11.2013

Wszyscy słyszeliśmy o kodach QR (skrót od Quick Response). Wszyscy też mamy z nimi do czynienia przeglądając prasę lub mijając uliczne billboardy, jednak nie wszyscy z nich korzystamy. Z różnych przyczyn kody QR nie sa w stanie osiagnąć oczekiwanej popularności. Głównie jest to brak czytnika, który trzeba zainstalować we własnym zakresie (choć smartfony coraz częściej domyślnie są wyposażone w tego typu oprogramowanie) oraz brak informacji, co kryje się pod kodem. Z drugim problemem stara się poradzić sobie Technologia Rozpoznawania Obrazu (w skrócie IR – od image recognition). Read More »

Czterdzieści lat minęło, czyli GS1 na rynku od czterech dekad.24.10.2013

Rok 2013 to okrągła rocznica stworzenia kodów kreskowych GS1. Organizacja o tej samej nazwie, zajmująca się standaryzacją GS1 składa się z centrali mieszczącej się w Brukseli oraz Princeton (USA) i zrzesza 104 organizacje krajowe. System jest używany w 128 krajach przez 900 tys. użytkowników do skanowania 5 miliardów kodów kreskowych dziennie. Read More »
companies.jpg