Cosmetic Scan – aplikacja do analizowania składu kosmetyków09.01.2018

W czasach, kiedy zdrowy tryb życia oznacza nie tylko sposób lepszego odżywiania się, ale raczej czałokształt naszych działań coraz częściej ważne okazuje się, że chcemy używać kosmetyków, które są naturalne, nie powodują alergii itp. Niestety, etykiety na opakowaniach nie są dla nas do końca czytelne, a informacje na nich nie sugerują jednoznacznie, czy produkt spełnia nasze wymagania odnośnie składu.

S.P. Read More »

Labelexpo 201718.12.2017

W dniach 5-8 grudnia 2017r. odbyły się jedne z największych targów branżowych Labelexpo 2017. Cały event miał miejsce w Shanghai New International Expo Centre. Przez 4 dni 300 wystawców prezentowało swoje produkty i rozwiązania z dziedziny etykiet, kodów kreskowych, drukowania, kodów RFID

S.P.
Read More »

Etykiety samoprzylepne z dezaktywacją kleju18.12.2017

Na rynku mamy do czynienia z różnymi rodzajami etykiet samoprzylepnych, mało kto wie, że można wyprodukować etykietę z częściowo "działającym" klejem. W tym przypadku mówimy o produktach z wybiórczą Dezaktywacją kleju.

M.K.

Read More »

INPRINT17.11.2017

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia dorocznych targów branży drukarskiej,

które odbywają się w dniach 14-16 listopada w Monachium.InPrint to wydarzenie, które na stałe już wpisało się w harmonogram firm z naszej branży w tej części Europy.

http://www.inprintshow.com/germany/2017/english/

Read More »

FiFiFo – dobór odpowiednich produktów10.11.2017

FiFiFo to aplikacja, która wspomoże nas w zdrowych zakupach, podczas wybierania najlepszych dla naszego organizmu produktów. Wystarczy, że za jej pomocą zeskanujemy kod kreskowy, a program poinformuje nas o składzie (w 100g). Jest to szczególnie przydatne wśród osób będących na diecie, uprawiających zdrowy tryb życia czy alergików. Read More »

Stocard - zapanuj nad swoimi kartami lojalnościowymi03.10.2017

Karty lojalnościowe potrafią być uciążliwe - zajmują miejsce w portfelu, trzeba szukać odpowiedniej, nie daj boże niech nam wyleci cały ich plik z rąk podczas płacenia przy kasie. A tak naprawdę najważniejszy w takiej karcie jest kod kreskowy, skanowany podczas zakupów.

S.P.
Read More »

Kody kreskowe w szpitalach06.09.2017

Każdemu pacjentowi przyjmowanemu do szpitala od stycznia 2013r.  przydzielany jest kod kreskowy z zapisanymi na jego temat danymi.

S.S. Read More »

Uwaga na oszustów!22.08.2017

Wakacje to czas wypoczynku, co w naszych czasach oznacza również czas dzielenia się naszymi zdjęcia mi ze znajomymi na portalach społecznościowych. Przestrzegamy was jednak przed zbyt pochopnym umieszczaniem zdjęć, na których widnieje kod kreskowy, który może być łatwo odczytany przez odoby niepowołane.

S.P. Read More »

Stopień połysku etykiet samoprzylepnych21.08.2017

Mając w ręku etykiety możemy wzrokowo określić czy jest matowa, półpołyskowa lub połyskowa. A tak właściwie jak określamy stopień połysku? Aby to określić potrzebujemy przyrząd zwany miernik połysku.

M.K. Read More »

Kod kreskowy w portfelu17.07.2017

Niewiele osób wie, że kod kreskowy znajdziemy nie tylko na produktach w sklepie ale i w ... naszym portfelu. No może nie naszym o ile jesteśmy w Polsce, ale jeśli wyjedziemy na wakacje do któregoś z poniższych państw to i owszem:)

B.B. Read More »
companies.jpg